Programma Winterdubbelcompetitie 2016-2017

Uitslagen, onder voorbehoud,  overgenomen van opgave Corrie den Adel .  Bij afwijkingen wordt de enige juiste uitslag gegeven door Corrie den Adel.

 

 Datum Indeling Namen van Deelnemers Namen van Deelnemers    Uitslag
 11-11-16        1e  2e tie-break
 19.15 uur  GDA Wendy v Dorssen/Gijs Sterk  Hele Schouten/Bert-Jan Kollmer 6-0  6-2   
   HDA Erik van Boekel/Adriaan Hartman Bjorn v Hoogdalem/Nick v Hoogdalem 7-5  6-2  
 20.30 uur  HDB  Rob Baarda/Ferdinant Bizot  Bert van der Heul/Jan Verkerk 6-1  6-2  
   DD  Janet vd Laan/Wendy v Dorssen  Monique Bijlard/Corina v Willigen 6-2  6-4  
   HDA Willem v Rossum/Peter Diemers Bram Inpijn/Paul van Dillen 6-2 6-2  
 25-11-16       
 19.15 uur DD Nellie v Strien?Joke Bleijenberg  Corrie den Adel/Ilonka vd Leeden 4-6
2-6  
   HDB Henk Meijers/Bert-Jan Kollmer  Theo Bons/Arjo Bleijenberg 1-6
6-4  
 20.30 uur  DD Tea Pellikaan/Wieneke van’tHart
Monique Bijlard/Corina v Willigen    
  GDB
Tara Meisner/Rob Baarda
Wil Kooijman/Krijn Kooijman  6-4 7-5
  HDA
Bram Inpijn/Paul van Dillen Gijs Sterk/Ed Simons
     
 2-12-16       
 19.15 uur  HDB Rob Baarda/Ferdinant Bizot Theo Bons/Arjo Bleijenberg  6-4 6-4  
   HDB Cees Pellikaan/Adri vd Giessen Bert van der Heul/Jan Verkerk 6-1
6-1  
   DD  Carolien de Vor/Maaike Pieters  Corrie den Adel/Ilonka vd  Leeden 6-2
2-6 7-5
 20.30 uur  DD Nellie v Strien?Joke Bleijenberg Tea Pellikaan/Wieneke van’tHart
6-7
2-6
  GDA Corie den Adel/Paulv Dillen Hele Schouten/Bert-Jan Kollmer 6-0
6-1
 
  GDA Janet vd Laan/Ernst vd Laan Nicole Hendriks/Arie Swets 7-5
 7-5  
 9-12-16       
 19.15 uur DD  Janet vd Laan/Wendy v Dorssen  Carolien de Vor/Maaike Pieters      
   GDA  Debbie Simons/Janno Monshouwer  Corie den Adel/Paul v Dillen 5-7
 4-6  
 20.30 uur  HDA  Gijs Sterk/Ed Simons
 Bjorn v Hoogdalem/Nick v Hoogdalem  6-3 6-3
 
  HDA Willem v Rossum/Peter Diemers  Erik van Boekel/Adriaan Hartman 6-2
6-3
 
 6-1-2017       
19.15 uur  DD Janet vd Laan/Wendy v Dorssen
Corrie den Adel/Ilonka vd Leeden
 HDB Bert van der Heul/Jan Verkerk Henk Meijers/Bert-Jan Kollmer 6-2  6-0
 HDB Adrie vd Giessen/Cees Pellikaan
Rob Baarda/Ferdinant Bizot  6-2 6-4
20.30uur  HDA  Gijs Sterk/Ed Simons  Erik van Boekel/Adriaan Hartman 5-7 6-1  6-3
 HDA  Bram Inpijn/Paul van Dillen  Bjorn v Hoogdalem/Nick v Hoogdalem
 GDB  Wil Kooijman/Krijn Kooijman  Nicole Hendriks/Arie Swets  3-6  2-6
13-1-17   
19.15 uur  GDB Janet vd Laan/Ernst vd Laan  Tara Meisner/Rob Baarda
 HDA  Bram Inpijn/Paul van Dillen Erik van Boekel/Adriaan Hartman 
 HDB Adrie vd Giessen/Cees Pellikaan  Theo Bons/Arjo Bleijenberg 
20.30 uur  GDA  Debbie Simons/Janno Monshouwer  Wendy v Dorssen/Gijs Sterk
 HDB  Rob Baarda/Ferdinant Bizot Henk Meijers/Bert-Jan Kollmer
 DD Tea Pellikaan/Wieneke van’tHart Corrie den Adel/Ilonka vd  Leeden
 27-1-17    
19.15 uur  HDA  Willem v Rossum/Peter Diemers  Bjorn v Hoogdalem/Nick v Hoogdalem  6-4  6-1
 GDA  Debbie Simons/Janno Monshouwer  Hele Schouten/Bert-Jan Kollmer 6-0 6-0
 GDA Wendy v Dorssen/Gijs Sterk  Corrie den Adel/Paul v Dillen
1-6  6-3 2-6
20.30 uur  DD  Nellie v Strien/Joke Bleijenberg
Monique Bijlard/Corrina v Willigen
2-6 1-6
 GDB   Janet vd Laan/Ernst vd Laan
 Wil Kooijman/Krijn Kooijman
6-0 6-0
 GDB  Tara Meisner/Rob Baarda
Nicole Hendriks/Arie Swets
 3-2-17   
19.15 uur  HDA  Willem v Rossum/Peter Diemers  Gijs Sterk/Ed Simons  6-0 6-1
 HDB Adrie vd Giessen/Cees Pellikaan    Henk Meijers/Bert-Jan Kollmer 6-0 6-1
 DD Tea Pellikaan/Wieneke van’tHart   Janet vd Laan/Wendy v Dorssen 4-6 6-0
20.30 uur  DD   Nellie v Strien/Joke Bleijenberg  Carolien de Vor/Maaike Pieters 0-6 1-6
HDB Bert van der Heul/Jan Verkerk  Theo Bons/Arjo Bleijenberg   6-3 3-6 5-10
 DD  Monique Bijlard/Corrina v Willigen Corrie den Adel/Ilonka vd  Leeden 6-7 0-6
17-2-17   
19.15 uur  DD   Nellie v Strien/Joke Bleijenberg  Janet vd Laan/Wendy v Dorssen 1-6 1-6
 DD Tea Pellikaan/Wieneke van’tHart    Carolien de Vor/Maaike Pieters 1-6 1-6
 HD  Nummer 3 poule A
 Nummer 3 poule B
20.30uur  HD  Nummer 4 poule A
 Nummer 4 poule B
 HD Nummer 1 poule A  Nummer 2 poule B
 HD  Nummer 2 poule A
 Nummer 1 poule B
 24-2-17    
19.15 uur  DD   Monique Bijlard/Corrina v Willigen
 Carolien de Vor/Maaike Pieters 1-6  6-2 1-6
 10-3-2017

 19.15 uur  GDA Debbie Simons/Janno Monshouwer  Wendy v Dorssen/Gijs Sterk
2-6 7-6 4-6
 20.30 uur  HD Bram Inpijn?Paul v Dillen Bert van der Heul/Jan verkerk
6-0 6-2
 HD Gijs Sterk/ Ed Simons Adrievd Giessen/Cees pellikaan
2-6  6-7
 17-3-2017
19.15 uur GD Helene Schouten/Bert-Jan Kollmer Wil Kooijman/Krijn Kooijman 5-7 3-6
GD Wendy v Dorssen/Gijs Sterk Tara Meisner/Rob Baarda 7-5 6-3
HD Erik v Boekel/Adriaan Hartman Theo Bons?Arjo Bleijenberg 4-6 6-0 10-7
20.30 uur HD Willem van rossem/Peter Diemers Rob Baarda/ferdinant Bizot 3-6 7-5 6-1
HD Bjorn v Hoogdalem/Nick v Hoogdalem Henk Meijers/Bert-Jan Kollmer 0-6 0-6
GD Corrie den Adel/Paul V Dillen Janet vd laan/Ernst van de Laan 5-7 4-6